Home
Čeština
News
Soutěž Pivní speciál 2016
There are no translations available.

VÚPS jako odborný garant uspořádal již sedmý ročník soutěže speciálních a neobvyklých piv vyrobených pivovary v České republice  CEREVISIA SPECIALIS - PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2016.  Letošního ročníku se zúčastnilo 12 pivovarů s  rekordním počtem 37 přihlášených značek piv.

Tradičně dvacetičlenná hodnotitelská komise, rozdělená na dvě subkomise, degustovala přihlášená piva.  První, dvanáctičlenný panel expertů, tj. grémium bylo složené z členů degustační komise VÚPS doplněné o nezávislé odborníky z dalších odborných institucí jako např. z VŠCHT Praha a Zemědělské univerzity v Praze. Druhý, osmičlenný panel byl sestaven z významných osobností, které pivo a pivovarskou problematiku dobře znají, ale nezabývají se jeho hodnocením profesionálně, jako jsou lékaři, novináři i manažeři.

Podrobnosti o soutěži jsou obsaženy v tiskové zprávě v Dokumentech ke stažení.

 
Oznámení o konání řádné valné hromady 2017
Tuesday, 17 May 2016 00:00
There are no translations available.

Představenstvo akciové společnosti  Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, a.s. 
se sídlem Praha 2, Lípová 15, PSČ 120 44, IČO: 60193697, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 2383
svolává:
 ŘÁDNOU VALNOU HROMADU AKCIONÁŘŮ
na středu 21. června 2017 od 10.00 hodin do sídla společnosti (zasedací místnost, Lípová 15, Praha 2)

Úplné znění oznámení o konání valné hromady akcionářů včetně programu a všech náležitostí je k dispozici  jako dokument  Valná hromada 21.6. 2017 Pozvánka  (dokument ve formátu pdf v části Odkazy/Dokumenty ke stažení/Valné hromady).
 
Video o práci ústavu
There are no translations available.

S historií i současností Výzkumného ústavu pivovarského a sladařského se můžete nyní  seznámit i prostřednictvím nového informačního videa, které je na youtube v české i anglické verzi.
 
Page 1 of 7