Home
Čeština
News
Spotřebitelské testy piva ve VÚPS
Saturday, 11 February 2017 00:00
There are no translations available.

Hledáme externí spolupracovníky – laické hodnotitele pro realizaci spotřebitelských testů piva.

Nábor nových spolupracovníků je ukončen.

Vážíme si až neočekávaného zájmu o spolupráci, díky kterému se velice rychle podařilo doplnit  v dostatečném počtu databázi našich externích spolupracovníků - laických hodnotitelů. Děkujeme tímto i všem dalším zájemců, ale musíme další nábor dnešním dnem uzavřít.
Současně prosíme již přihlášené o trpělivost, jejich přihlášky se zpracovávají. Před konáním testů budou vybraní včas informováni.
Vzhledem k tomu, že počet přihlášených překonal počet potřebných hodnotitelů pro realizaci plánovaných testů, omlouváme se předem těm, kteří pro testy vybráni nebudou. 
      
 
Soutěž Pivní speciál 2016
There are no translations available.

VÚPS jako odborný garant uspořádal již sedmý ročník soutěže speciálních a neobvyklých piv vyrobených pivovary v České republice  CEREVISIA SPECIALIS - PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2016.  Letošního ročníku se zúčastnilo 12 pivovarů s  rekordním počtem 37 přihlášených značek piv.

Tradičně dvacetičlenná hodnotitelská komise, rozdělená na dvě subkomise, degustovala přihlášená piva.  První, dvanáctičlenný panel expertů, tj. grémium bylo složené z členů degustační komise VÚPS doplněné o nezávislé odborníky z dalších odborných institucí jako např. z VŠCHT Praha a Zemědělské univerzity v Praze. Druhý, osmičlenný panel byl sestaven z významných osobností, které pivo a pivovarskou problematiku dobře znají, ale nezabývají se jeho hodnocením profesionálně, jako jsou lékaři, novináři i manažeři.

Podrobnosti o soutěži jsou obsaženy v tiskové zprávě v Dokumentech ke stažení.

 
International seminar
VUPS organizes a V4 workshop – Heritage of traditional beverages quality. The seminar takes place from 9-th to 10-th November at the VUPS building Lipová 15, Prague 2.
For more information, please download the programme from the  Download section.
 
Page 1 of 7