Analytické zkušební laboratoře, které jsou akreditovány Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle ČSN EN ISO/IEC 17025 pod č. 1309 a 1309.2 provádí řadu různých rozborů a zkoušek.


více informací

Kompletní experimentální čtvrt a poloprovozní pivovary (varny pro 50 a 300 litrů) patří k nejmodernějším v Evropě. Slouží pro vývoj a testování výrobních technologií.


více informací

Počítačem řízená laboratorní sladovna s kapacitou až 16 kg zrna slouží k výzkumu a vývoji  nejvhodnějších  postupů při sladování a umožňuje  objektivní posuzování kvality ječmene, ostatních obilnin a pseudoobilnin.


více informací

Výzkumné senzorické centrum je tvořeno dvěma laboratořemi: senzorickou a analytickou. Jde o  unikátní celek ke komplexnímu výzkumu v oblasti senzorické jakosti potravin se zaměřením zejména na pivo a jiné nápoje.

více informací

Mikrobiologické oddělení provádí celou škálu rozborů a zkoušek z oblasti technologické mikrobiologie, udržuje sbírku pivovarských kvasinek RIBM 655.

více informací

Na základě pověření Českého svazu pivovarů a sladoven (ČSPS) - Kodex "Péče o pivo v gastronomii" je ověřována kvalita prostředků pro mytí a sanitaci pivního skla a potrubí.

více informací

 

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin‘ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!