Domů Vzdělávání, školení Projekt Popularizace VaV
English
Projekt Popularizace VaV

 

msmt-op-vk-logo


VÚPS se účastní na projektu Partnerství pro podporu popularizace VaV a další vzdělání v oblasti popularizace transferu technologií  v oblasti zemědělství, potravinářství a bioenergetiky, který byl podpořený ve 35. výzvě OP Vzdělání pro konkurenceschopnost.

Obsahem projektu jsou systematické souvislé popularizační cykly určené pracovníkům VaV, studentům VŠ a SŠ a odborné veřejnosti. Realizace vzdělávacích aktivit projektu významně zkvalitní přípravu lidských zdrojů v zapojených organizacích. Odborníci na popularizaci VaV tak budou lépe připraveni komunikovat tyto výsledky zemědělským podnikatelům, podnikatelům v oblasti potravinářství a také velmi perspektivní bioenergetiky. Tím, že bude podpořeno praktické uplatnění těchto výsledků a bude tedy podpořena konkurenceschopnost ČR vyjmenovaných oborů.

Projekt bude realizován 14 – ti členným konzorciem partnerů, ve kterém jsou zastoupeny jak instituce VaV a jejich sdružení, univerzity, veřejná správa, střední školy a profesní organizace – Česká hlava a Asociace výzkumných organizací.


( Podrobnosti  jsou uvedeny na  stránkách projektu    popularizaceapr.cz